środa, 30 lipca 2014

Oświadczenie redakcji CavsPL - pierwszej polskiej strony o Cleveland Cavaliers

Redakcja
11 lipca 2014 roku sprawił, że o naszym ukochanym teamie z NBA zaczęło być w Polsce naprawdę głośno. Powrót LeBrona Jamesa będzie być może przełomowym momentem w dotychczasowej historii polskich stron o Cleveland Cavaliers. Stąd nasze oświadczenie.

Razem z ogłoszeniem "Decyzji 2.0" pojawiły się na Facebooku oraz innych platformach nowe strony poświęcone Cavs, które natychmiast rozpoczęły poszukiwania tzw. "like'ów". Poniekąd im się to udało, gdyż wielu nieuświadomionych kibiców Cavaliers trafiało właśnie na te, dziwnym trafem powstałe w dniach "Decyzji" witryny. 

Chcemy zatem przypomnieć wszystko polskim fanom NBA. To właśnie my NAJDŁUŻEJ trwamy przy Cavs. Z LBJ-em czy bez niego. Część z nas działała juz przy pierwszej polskiej stronie o Cavaliers CAVS.E-NBA.PL. Później było CAVS.BLOX.PL, a teraz CAVALIERSPL.BLOGSPOT.COM. A dopiero teraz mamy prawdziwy wysyp nowych stron o CC, które, ku naszemu ubolewanie, bardzo dużo powtarzają po nas.

Konkurencja nie jest niczym złym, ale gdy w postach jednego z tych "fanpage-ów" przeczytaliśmy, że "nie ma polskiej strony o Cavs", to doszliśmy do wniosku, że tak dalej być nie może. Uważanie się za fana Cavs z naszego kraju i brak jakiejkolwiek wiedzy o rodzimej stronie Wine&Gold to dwie wykluczające się sprawy.

Nieskromnie przyznamy, że nie tylko działamy najdłużej, ale i najlepiej. Naszą pracę wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. To u nas cały czas możecie znaleźć relacje, najświeższe news'y zza Oceanu, felietony, sondy i podcasty. Mamy również całą masę oddanych czytelników, którzy są najlepsi i oddani drużynie od lat.

Podsumowując, nie zostawimy tak tego problemu i możecie się spodziewać ofensywy z naszej strony. Nie będziemy mówić o szczegółach, ale bądźcie pewni, że na każdym kroku będziemy przypominać o tym, kto jest z Cavs już długie lata, a kto od drugiego tygodnia lipca bieżącego roku. GO CAVS!

Redakcja CavsPL:

Cezary Szwarc
Mateusz Jakubiak
Rafal Jurasinski
Jacek Mazurek
Sebastian Cieśliński
Marcin Papczyński
Hubert Jaśków
Bartek Budnik
Michał Fedusio

4 komentarze:

 1. I prawidłowo! Też nie znoszę gdy ktoś rzuca pewne stwierdzenia bez dokładniejszego zbadania sprawy. Życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. wade nazwał Kobe 2 najlepszym graczem za MJ ..punch w lebrona :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem dumny iż mogę sie pochwalić ze jestem z wami od samego początku!! Pamietam jeszcze początki cavs.e-nba.pl i ludzi którzy przewinęli sie w redakcji przez ten czas.
  GO CAVS!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń