sobota, 5 kwietnia 2014

Finał numer 3! Nadal walczymy.

Jacek Mazurek
Nie tak to miało wyglądać. Porażka z Hawks stawia Kawalerzystów w ciężkiej sytuacji. Jeżeli ciągle marzą o playoffs muszą wygrać wszystkie następne spotkania i liczyć na potknięcia rywali. Dzisiaj trzeci mecz "finału".

Porażka z Jastrzębiami była bardziej bolesna, bo "przymyka drzwi" do TOP8 na wschodzie. Dzisiaj kolejny niewygodny przeciwnik- Charlotte Bobcats. W tym sezonie z Cats rozegraliśmy 3 mecze, notując 3 porażki, przegrywając średnio różnicą sześciu oczek.

Jeżeli Bobcats wygrają dzisiaj z Cavs zapewnią sobie drugi w swojej 10 letniej tradycji udział w postseason. Ich obecny bilans to 38-38. Drużyna, której właścicielem jest Michael Jordan notuje ostatnio bilans 4-2, w tym czasie pokonała wysoko Portland Trail Blazers oraz Brooklyn Nets.

"Idziemy w dobrym kierunku. Teraz cała drużyna gra bardzo dobrze. Chcemy kontynuować taką grę i być gotowi na playoffs". - Al Jefferson

Al Jefferson w poprzednich siedmiu meczach zbierał średnio ponad 11 piłek i zdobywał 25 punktów na mecz. Podczas gdy Charlotte są prawie pewni gry po rundzie zasadniczej, gracze CC ciągle są w walce.

33-42 Atlanta Hawks
-------------------------------
33-44 New York Knicks  (1)
31-46 Cleveland Cavaliers (3)

"Myślę, że to jeszcze nie koniec sezonu, ale ostatnia porażka była bardzo, bardzo rozczarowująca." - Mike Brown

Kyrie Irving w meczach przeciwko "Rysiom" (w tym sezonie) trafił tylko raz zza łuku na 15 prób. Z gry trafia na 34% skuteczności zdobywając 15.7 punktu na mecz. Ważnym zawodnikiem będzie Dion Waiters, który w ostatnich 10 meczach zdobywa średnio 22.5 punktu na mecz. 
Dzisiejszy mecz Cavaliers rozpocznie się o 1:30 czasu polskiego.

Kluczowy Matchup:

Kyrie Irving vs Kemba Walker

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz