środa, 2 lipca 2014

Komentujcie razem z nami!

Cezary Szwarc
Przez problemy ze spamem i... spamerami przez długi czas komentowanie na naszym blogu było utrudnione. Musieliście logować się, uwierzytelniać swoje konto na różne sposoby. Dzisiaj z tym kończymy! Mamy nadzieję, że nie zaszkodzi to funkcjonowaniu strony, a będzie wielkim krokiem w przód. 

Jesteście aktywni na chatcie, a my staramy się Wam odpowiadać na pytania w okienku po lewej, ale jest z nim mały problem. Jeśli pewna kwestia została poruszana na chatcie jakiś czas temu, a po niej zostało dodanych kilka następnych wpisów, trudno jest dotrzeć do wcześniejszych informacji. Komentarze zostają na stałe, a zgodnie z nadrzędną zasadą internetu  - kto pierwszy ten lepszy :) Na pewno macie zawsze swoje opinie do większości wpisów. Dzielcie się nimi z nami i twórzmy dyskusję, która będzie w każdej chwili widoczna dla wszystkich. Chat oczywiście zostaje, ale najbardziej przydatny wydaje się w komentowaniu bieżących wydarzeń - np. meczu.

Aby pozostawić komentarz pod postem należy wejść w dany post klikając na jego tytuł. Na dole znajdziecie okienko do wpisywania Waszej opinii. Musicie też zaznaczyć w "Komentarz jako" opcję "Anonimowy". Nie musicie się wtedy w żaden sposób logować, ani przepisywać dziwnych tekstów weryfikacyjny. NIE ZAPOMNIJCIE SIĘ TYLKO PODPISAĆ - chyba, że wpis ma być bezosobowy i naprawdę... anonimowy :)

P.S. Oczywiście można też wybrać np. opcję "konto google" i zalogować się np. przez swojego maila. To on będzie wtedy Waszym nickiem.

Szansę sprawdzenia "jak to działa" macie już teraz. Oceńcie w komentarzach, czy uruchomienie ich prostego dodawania to dobry pomysł?

6 komentarzy:

 1. Bardzo dobry pomysł. Komentarze dodawaliśmy rzadko, gdyż było dużo babrania się z tymi kontami itd. Teraz to jest znacznie łatwiejsze, duży plusik dla Was chłopaki ! - Maxiu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też uważam, że to bardzo dobry pomysł :) - dexter4545

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! Próbujemy jeszcze ustawić wyraźniejszy kolor wpisów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A jakby tak nie trzeba było czekac na akceptacje ? Mysle, ze to by bylo tez dosyc dobre rozwiazanie, kiedy jest aktywna dyskusja wtedy bylo by kazdemu na reke. - Maxiu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O przepraszam, juz nie ma :D Nie bylo tematu ! - Maxiu

   Usuń