czwartek, 6 lutego 2014

Oficjalne oświadczenie Dana Gilberta!

Cezary Szwarc
Mamy już oficjalne powiadomienie o zwolnieniu Chrisa Granta - dotychczasowego menadżera Cleveland Cavaliers. Oświadczenie w tej sprawie wydał większościowy właściciel klubu - Dan Gilbert:

"To był bardzo trudny okres dla naszej organizacji... Wiele z naszych przedsięwzięć nie sprostało oczekiwaniom. Taka sytuacja jest nie do zaakceptowania, byłoby to nie fair wobec naszych wspaniałych kibiców, właścicieli biletów całosezonowych i partnerów biznesowych. Na takie warunki nie mogliśmy godzić się również my, właściciele klubu. Z tego miejsca mogę obiecać, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pokonywać wszystkie przeszkody na naszej drodze i będziemy szukać najlepszych dróg do rozwoju organizacji. Nikt w naszym klubie nie jest zadowolony z naszych wyników i jesteśmy nimi zupełnie zawiedzeni. Dobrze wiemy, jak wielki potencjał drzemie w tym pełnym talentów zespole. Mamy wspaniałych młodych zawodników, mądrych weteranów i zawodników na poziomie All-Star. Wierzymy, ze zmiana, która została dokonana na jednym z najwyższych szczebli, jest dobrą decyzją i pozwoli stworzyć najlepszą możliwą kulturę i środowisko w organizacji, aby cała drużyna mogła się rozwijać.

Nie ma ruchów, których będziemy bali się dokonać dla dobra Cleveland Cavaliers. Nie liczą się dla nas wydatki, ponieważ wierzymy, że ta ekipa może walczyć o najwyższe cele - zarówno krótko, jak i długoterminowe. Kibice tej wspaniałej drużyny poświęcili zbyt wiele serca, czasu, pieniędzy i wysiłku, abyśmy dawali im to, co przyszło nam ostatnio oglądać. To musi się zmienić."

Jak widać, Dan obiecuje, że nie będzie szczędził grosza na zmiany, które mogą pomóc Cavs. Czy za tymi słowami stoi wróżba zwolnienia również Mike'a Browna? O tym przekonamy się prawdopodobnie jeszcze przed trade deadline 21. lutego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz