czwartek, 13 lutego 2014

Newsroom (13.02.2014)

Jacek Mazurek
Mamy nowe wydanie Newsroom! Trochę działo się ostatnio wokół Cavs, więc postaram się przybliżyć Wam nieco informacji zza oceanu. 

- Celtics i Bucks zainteresowani są pozyskaniem Diona Waitersa.

- David Griffin powiedział zawodnikom Cavs, aby się nie stresowali i czerpali radość z gry. Irvinga i Waitersa poinformował o tym, że zespół nie ma zamiaru ich wymieniać.

- Anthony Bennett zaliczył najlepszy występ w karierze w meczu przeciwko Sacramento Kings. Zdobył 19 punktów, 10 zbiórek i jeden przechwyt. Trafił wszystkie trzy próby zza łuku. Bennett zdobył swoje pierwsze double-double w karierze. W ostatnich 5 meczach PER Anthony'ego wynosi 18.1.

-  Jak podaje Sam Vecenie, Nick Gilbert, syn właściciela Cavs Dana Gilberta jest sfrustrowany wynikami Kawalerzystów. Irytuje go chaos w szatni i brak zwycięstw. Planuje kibicować innej drużynie "Rok po roku, ubieram muszkę, wygrywam loterie i nie widzę poprawy."

- Justin Rowan na twiterze umieścił zdjęcie koszulek meczowych zaprojektowanych przez jednego z fanów z forum realcavsfans.com. Jak się Wam podobają?

- D. Griffin jest najbardziej aktywnym GM'em w lidze przed trade deadline. Ma też lepszą opinię od Granta wśród innych GMów.

- Ostatnią serię 4 zwycięstw lub więcej Cavs zanotowali miedzy 8. a 24. marca 2010 roku (8 wygranych z rzędu).

- Adrian Wojnarowski zdradza nowe fakty z pobytu Andrew Bynuma w Cleveland. Bynum w trakcie treningów miał oddawać rzuty za każdym razem, gdy dostawał piłkę. Jak podkreśla dziennikarz Yahoo Sports, obecność Drew na treningach była bezproduktywna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz