wtorek, 25 lutego 2014

Kontuzji ciąg dalszy


Jacek Mazurek
Anderson Varejao, C.J. Miles i Dion Waiters to pechowcy, którzy nabawili się kontuzji, a ich występ w najbliższych meczach stoi pod znakiem zapytania. Pewne jest, że w dzisiejszym meczu nie wystąpi żaden z wyżej wymienionych graczy.

C.J. Miles skręcił lewą kostkę w meczu z Magic i opuścił do tej pory dwa mecze. Źródła podają, że może wrócić na jeden z ostatnich meczów w lutym, czyli najprawdopodobniej będzie to starcie z Jazz.

Dion Waiters doznał urazu kolana po efektowanej akcji w meczu z 76ers.


Badanie MRI nie wykazało uszkodzeń kolana. Na wczorajszym treningu Waiters nie ćwiczył z drużyną, ale przeprowadzał indywidualny trening rzutowy. Status Diona to day-to-day, a przewidywany powrót do gry ma nastąpić 28. lutego.

Największą zagadką jest kontuzja Andersona Varejao. Nikt nie wie, jak poważna jest kontuzja pleców Andersona. Andy opuścił już ponad 2 tygodnie, ale w zastępstwie dobrze spisuj się nowy nabytek- Spencer Hawes.

Mike Brown przed meczem z Toronto Raptors wypowiedział się na temat kontuzji w zespole:

Zawodnicy kontuzjowani na pewno dzisiaj nie zagrają. Mamy w składzie 14-15 graczy i w tej sytuacji musimy dać więcej minut zawodnikom rezerwowym. Jest ciężko, ale urazy wpisane są w tę część sezonu.

Mecz z Raptors to drugie starcie obu drużyn na przestrzeni ostatnich dni. W piątek Toronto wygrało 98-91, najskuteczniejszym graczem był Terrence Ross (21 punktów i 8 zbiórek).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz