piątek, 11 lipca 2014

LeBron James wraca do Cleveland!

Cezary Szwarc
Stało się, mam zaszczyt ogłosić wam jedną z najwspanialszych wieści, jakie może usłyszeć kibic NBA. LeBron James przychodzi do waszej drużyny. Ale nie do waszej, jakieś. Najlepszy koszykarz na ziemi, urodzony w małej miejscowości w okolicach Cleveland - Akron, ogłosił poprzez stronę magazynu Sport Illustrated, że wraca do domu!

"Jestem gotowy podjąć wyzwanie. Wracam do domu" - LeBron James.

LeBron napisał coś w rodzaju listu do kibiców, w którym opowiada o swoich związkach z Ohio. Tłumaczy się z "Decyzji", wspomina o liście Dana Gilberta i mówi "Gdybym był kibicem zapatrzonym w jakiegoś sportowca, postąpiłbym podobnie, gdyby mnie opuścił. Kim jestem, żeby się mścić?".

Niedługo opublikujemy całą treść listu LeBrona. Aktualnie imprezujemy, odpalamy cygara i patrzymy jak w oczach bukmacherów Cavs wyrastają na liderów do mistrzostwa NBA w następnym sezonie.

Już pojawiają się plotki o transferze za Kevina Love, który potwierdza, że chce grać dla Cavaliers. Istnieje też ponoć opcja sign&trade za Carmelo Anthony'ego. Będziemy o wszystkim informować na bieżąco. Usłyszycie nas też w najnowszym podcast'cie #CavsPL

3 komentarze:

  1. Cos pieknego Zobaczyc znowu lbj w koszulce cavs :) Od niego zaczela sie moja przygoda z nba, a ostatnie 4 lata dla kazdego kibica byly trudne

    OdpowiedzUsuń
  2. Podobno Love za tt i waitersa i picki cavs chcą

    OdpowiedzUsuń
  3. Co do Kevina Love, info z enbiej.pl: "Cavaliers w pierwszej próbie zaoferowali Timberwolves ponoć Waitersa, Benneta i pierwszorundowy wybór. Nikt nie spodziewa się, że klub z Minnesoty zgodzi się na cokolwiek mniej niż Wiggins + Waiters/Bennet + pewnie jeszcze wybór w drafcie."

    OdpowiedzUsuń