sobota, 8 lutego 2014

Newsroom (08.02.2013)


Mateusz Jakubiak
Ruszamy z nowym pomysłem. Po lewej stronie bloga znajdziecie krótkie informacje na temat Cleveland Cavaliers. W tych tekstach postaramy się za to co jakiś czas je gromadzić w jedno i Wam przedstawiać. Szczególnie, że ostatnio sporo dzieje się wokół Cavs.

- Po zwolnieniu Chrisa Granta z funkcji GM-a Cavaliers na rynku pojawiają się coraz to nowe nazwiska jego następców. Chyba nikt nie przewiduje pozostania na tym stanowisku David Griffin. Wśród ewentualnych kandydatów są: Kenny Smith (obecnie dziennikarz stacji TNT), Joe Dumars (Detroit Pistons), Chris Wallace (kiedyś Grizzlies), Mark Hughes (jeden z dyrektorów w Knicks), Garry Sacks (LA Clippers).

- Dan Gilbert cały czas ufa coachowi Mike’owi Brown’owi. Wierzy, że drużyna może wiele osiągnąć pod jego wodzą.

- Pojawiają się pogłoski o chęci zatrudnienia przez Gilberta Phila Jacksona lub George’a Karl’a (jednak raczej dopiero po sezonie).

- Coraz więcej źródeł twierdzi, że Luol Deng jest niezadowolony z pobytu w C-Town i po sezonie nie przedłuży kontraktu z Cavs, co mu pozwoli stać się wolnym agentem. To sprawia, że pojawiły się plotki o wytransferowaniu Denga jeszcze w lutym (o tym poniżej).

- Transferowe plotki: Kawhi Leonard (SAS) za Luola Denga; David Lee i Harrison Barnes (GSW) za Denga i Diona Waitersa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz