czwartek, 7 sierpnia 2014

Kevin Love w Cleveland! I to na na 6 lat!

Cezary Szwarc
Z dumą przekazuję informację wprost spod pióra Adriana Wojnarowskiego, że wymiana Kevina Love do Cleveland jest już pewna i czeka tylko na oficjalne podpisanie 23. sierpnia! DODATKOWO, Kevin zgodził się, że po zakończeniu najbliższego sezonu odstąpi od umowy i podpisze z CAVALIERS nowy kontrakt wart 120 milionów dolarów na 5 lat! W drugą stronę w wymianie powędrują Andrew Wiggins, Anthony Bennett i pierwszorundowy pick Cavs w przyszłorocznym drafcie!

Aktualizacje:

- Pick, który idzie do Minnesoty jest zastrzeżony przez Cavs, jednak wciąż nie wiadomo w jakich granicach - najprawdopodobniej w Top 10. A więc jeśli CC zagraliby tak słaby sezon, że wybieraliby w pierwszej 10 draftu 2015, to pick i tak będzie należał do nich.

- W wymianę nie został włączony żaden inny zespół, co sprawia wrażenie, że w ostatecznej wersji transferu są jeszcze najprawdopodobniej Brendan Haywood i trzech zawodników, których CC wyciągnęli ostatnio z Utah Jazz. Być może nawet coś jeszcze.

- Cavaliers chcieli czekać z wymianą jeszcze jakiś czas, ale pojawiło się realne zagrożenie ze strony Chicago Bulls, którzy szykowali podobno poważną ofertę. David Griffin postanowił nie ryzykować i oddał Wigginsa, Bennetta oraz pick.

- Timberwolves naciskali na dodanie do trade'u jednego ze swoich zawodników z wysokim, ciążącym im kontraktem, jednak menadżer Cavs wybronił przed tym swój zespół argumentując, że i tak Wolves zyskują już dużo, dostając dwa ostatnie pierwsze wybory w drafcie.


6 komentarzy:

 1. HIP HIP HURA! -HIP HIP HURA! , HIP HIP HURA HURA HURA !

  OdpowiedzUsuń
 2. Zobaczycie, że Cavs się jeszcze na tym przejadą...

  OdpowiedzUsuń
 3. Na czym się mają przejechać? wytłumacz mi? tym, że za 4-5 lat Wiggins może być jednak mega? Nikt na niego nie ma zamiaru tyle czekać, już przez ostatnie 4 lata Cavs się naczekali. LeBron wiecznie młody nie będzie, a Wiggins drugim LeBronem nie jest. -Brady199

  OdpowiedzUsuń
 4. Spoko ale można było jeszcze poczekać, czas działał na korzyść Cavs a nie było widać żadnej innej konkretnej oferty za Love'a. Za te kilka miesięcy jego cena na pewno by spadła gdyby Minna zaczęła czuć zbliżający się deadline

  OdpowiedzUsuń
 5. Kevin Love for NBA All-Star

  http://www.youtube.com/watch?v=Kl1NM88VxGY

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PRZE ŚWIETNY TEN MIXA oglądać synczyska!

   Usuń